Item No: OLG655T4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $0.38 through $1.03











Item No: OLG655T4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Se1186, Se1207, Se1562, Se1601, Se1602, Se1612, Se1558, Se1488 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.