Item No: OLIP255I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Adhesive nail |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 7g |
Price range: $0.77 through $1.59









Item No: OLIP255I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Adhesive nail |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | 1#, 3#, 2# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.