Item No: OL1VNKWCE
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Anklet |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
$1.58





Item No: OL1VNKWCE
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Anklet |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold, 05-K10 Titanium Steel Lucky Beads Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.