Item No: OL45CI62
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Flower, Snake |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
Price range: $1.11 through $1.20












Item No: OL45CI62
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Flower, Snake |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 1 Gold Blue Diamond 1 Piece, 3 Gold Blue Diamond 1 Piece, 2 Golden Blue Diamond 1 Piece, 4 Gold Blue Diamond 1 Piece, 5 Golden Blue Diamond 1 Piece, 6 Gold Blue Diamond 1 Piece, 7 Gold Blue Diamond 1 Piece, 8 Gold Blue Diamond 1 Piece, 9 Gold Blue Diamond 1 Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.