Item No: OL1IZNVCM
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 11g |
$2.67






Item No: OL1IZNVCM
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Model | E591 White Gold Color, E592 Gold, E593 Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.