Item No: OL1HVISI9
| Style | Glam, Cool Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
Price range: $2.57 through $2.88



















Item No: OL1HVISI9
| Style | Glam, Cool Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | 13*8MM |
| Size | DJ0222-G-1, DJ0222-G-2, DJ0222-G-5, DJ0222-G-6, DJ0222-G-8, DJ0222-S-2, DJ0222-S-4, DJ0222-S-5, DJ0222-S-6, DJ0222-G-4, DJ0222-G-7, DJ0222-S-1, DJ0222-S-7, DJ0222-S-8, DJ0222-G-3, DJ0222-S-3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.