Item No: OL6LRWUR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Haematite |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
Price range: $0.46 through $1.38











Item No: OL6LRWUR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Haematite |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Round beads, Round Beads Magnetic, Multi-Horn Pearl, Snake bone, Spacer beads, Silver, Black, Spiral Beads |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.