Item No: OLC4AM80
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 16g |
Price range: $1.74 through $2.00






Item No: OLC4AM80
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.