Wholesale Simple Style Leaf Titanium Steel Zircon Lip Stud
Item No: OLIL0VDM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $3.07 through $4.61












Item No: OLIL0VDM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 4#, 2#, 3#, 5#, 1# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.