1 Piece Simple Style Geometric Natural Stone Bracelets
Item No: OLOIPZJ4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
Price range: $0.51 through $1.34








































Item No: OLOIPZJ4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Style | Blue Pattern, Obsidian, Howlite, Pink crystal, White crystal, White Shell, Colorful Crystal, Hongdongling, Glitter, Color Hair Crystal, Blue Pine, Yellow tiger eyes, Black Line Red Pattern, Drawing Stone, opal, Snowflake Stone, Amazon Stone, Watermelon Red, Green Aventurine, Red agate, Green Fluorite, Indian Agate, Prehnite, Amazonite, Nugget sand, Red Coral, Colored Shell, Blue Sand, Green Agate, White Moonlight, Green Gold, Amethyst, Citrine, Morganite, Tourmaline, Aquamarine |
| Model | 18cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.