1 Piece Fashion Star Copper Plating Bracelets
Item No: OL19MOCYR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
Price range: $0.82 through $1.04













Item No: OL19MOCYR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Lucky Beads XINGX Bracelet, Double Layer Hollow Stars Bracelet, Double Circles Star Lucky Bead Bracelet, Double-Layer Four-Leaf Clover Lucky Beads Bracelet, Double Layer Four Eight-Pointed Stars Bracelet, Double-Layer Geometric Bracelet, Double Butterfly Bracelet, Double-Layer Four-Leaf Clover Bracelet, Double Layer Parthenocissus Grass Bracelet, Double Circles Star Bracelet |
| Size | Copper (White Gold Color) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.