Ethnic Style Crack Turquoise Glass Beaded Bracelets
Item No: OL1IVQ2I3
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crack |
| Material | turquoise, glass |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $0.26 through $2.19















































Item No: OL1IVQ2I3
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crack |
| Material | turquoise, glass |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | White Cat Eyes, Black Glass, Gold Thread Blue Pine, Golden Thread White Pine, Black Line White Pine, Black Line Green Pine, White-barked pine, Green Pine, Korean Pine, Black Pine, Imitation Moonstone, Flower Peacock (Green), Lake Blue Cat's Eye, Cracked cystal, opal, Fruit Green Cat's Eye, Sky Blue Cat's Eye, Malachite, Imitation Emperor Stone-Green, Light Blue Cat's Eye, Shoushan stone-Green, Sands, Imitation Emperor Stone-Blue, Shoushan stone-Purple, Shoushan stone-Blue, 1, Phoenix Stone, Blue Stripes, Sapphire Blue Cat's Eye, Blue Sand, Red Cat's Eye, Pink Cat's Eye, Multicolor, Thousand Flower Glaze – Flower, Thousand Flower Glaze – Round Shape, Thousand Flower Glaze-Heart Shape, 2, Bouquet -Fleurs Colored Glaze, Thousand Flower Glaze – Barrel Beads |
| Style | Imitation Blue, Watermelon, Imitation Imperial Stone – Fruit |
| Color | Gold, Red, Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.