1 Pair Solid Color 925 Sterling Silver Freshwater Pearl Ear Studs
Item No: OLSL5QJM
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver, Freshwater Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
Price range: $0.85 through $3.04
















Item No: OLSL5QJM
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver, Freshwater Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Silver Needle-Freshwater Pearl (10mm), Silver Needle X-Shaped Cross Imitation Pearl, Silver Needle Imitation Pearl Color Light Small Size, Silver Needle Simple Pearl Stud Earrings about 1.2cm, Silver Needle Color Light Beanie Pearl, Silver Needle-Acrylic Pearl Large, Silver Needle-Imitation Pearl 8mm, Silver Needle Imitation Pearl Color Light Large, Silver Needle-Imitation Pearl 10mm, Silver Needle-Imitation Pearl 12mm, Real Gold Plated Silver Needle round Pearl Stud Earrings, Silver Needle Flat Pearl, Silver Needle-Mermaid Front and Rear Dual-Wear |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.