Fashion Starfish Butterfly Turquoise Beaded Women's Bracelets 1 Piece
Item No: OL1VES8DU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Starfish, Butterfly |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
Price range: $0.31 through $1.97























Item No: OL1VES8DU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Starfish, Butterfly |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Model | S2212-1 Eyes, S2303-1 Pure Turquoise, S2303-2 Turtles, S2303-3 Cross, S2208-4 Big Starfish, S2208-5 Lucky Tree, S2208-2 Owl, S2208-3 Butterfly, S2305-7 Turquoise Stretch Bracelet, S2303-22 Lucky Tree White Turquoise, S2303-21 Lucky Tree Red Turquoise, S2208-1 Eyes, S2203-12 Cross, S2203-13 Turquoise Pendant, S2208-6 Coffee Leather Turquoise, S2305-18 Black Leather Turquoise, S2305-20 Black Green Oil, S2305-1 Open-Ended Bracelet, S2203-14 Marine Three-Piece Set, S2203-11 Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.